Hakkımızda

Miami Yatçılık, hayalinizdeki teknenin gerçekleşmesi için gerekli bütün tasarım ve imalat birikimine sahip, profesyonel bir yat ve tekne imalat kuruluşudur.1995 de kurulan firmamız, kendi markası altında modellerini, 1500m² kapalı, 2000 m² açık alanda kurulu kendi tesislerinde 4 metreden 15metreye kadar gezi tekneleri, yolcu tekneleri, balıkçı tekneleri, dalış tekneleri ve özel üretim teknelerini CE, ISO 9001 ve TÜRK LOYDU standartlarına uygun olarak ve kalitesinden ödün vermeden üretmektedir.

Her bir tekne kendi bünyesinde bulunan mühendislik bürosu içerisinde tasarım ve mühendislik aşamalarından geçerek üretim bandına konulmaktadır.Miami ismini taşıyan her tekne zarif ve ince hatlarının yanında Türkiye'nin yenilikçi görüşe sahip tekne üreticilerinden Miami Yatçılık kalitesi ve titizliğinin ulaştığı en son noktayı sergiler.

Miami isminin altında üstün tasarım, rakipsiz işçilik ve standartlaşmış yüksek kalite anlayışının mükemmel uyumuna sahip, bir üretim gücü yer almaktadır. Performansı ve göz alıcı üretim çizgilerini tasarımlarında birleştiren Miami Yatçılık her biri alanında uzman kişilerden oluşan teknik kadrosu ve deneyimli yöneticileriyle yatçılık alanında yenilikçi atılımlar yapmaya devam etmektedir.

Miami Yatçılık, kaliteli üretimi ilke edinmiş bir firma olarak müşteri memnuniyetini bütün değerlerin üstünde tutmaktadır.

Miami Yatçılık yapmış olduğu OFFSHORE , KEYİFÇİ , PARASALİNG ve 6,40 BANANA TEKNESİ 2011 yılı itibariyle yeni ürünlerini sunmuştur. OFFSHORE 15 metrelik teknemiz Side - Antalya / Side Alanya günlük turlarda kullanılabilecek bir üründür. Bu mucizevi aracımızın sürüş testi yapılmış olup hızı ve denge özelliği en üst seviyededir. Müşterilerinizin rahat konforlu bir yolculuk yapabilecekleri bu ürünü Miami Yatçılık 5 yıl Garanti etmekte olup ürününün arkasında da her zaman duracaktır.

Miami Yatçılık adı altında şirketimizin bünyesinde bulunan diğer dallarda da faaliyet göstermektedir. Otel çatılarındaki kubbeler , dekorasyonlar , sütun direklerini de fiberden imalatını ve tamiratını yapmaktayız. Bünyemizdeki deneyimli kadromuzla otel inşaat v.s. fiberden yapılan bütün ürünleri istediğiniz şıklıkla size sunmaktayız.

Aquapark imalatı ve tamiratı yapan deneyimli kadromuzla size bu alanda da hizmek sunmaktayız. Müşterilerimizin isteği üzerine modelleri en iyi şekilde sizin önünüze sunarak teslim etmektir.

Otel ve İnşaatların balkon ve merdiven korkuluklarını en üst düzey deneyimli kadromuzla kromdan korkuluklar yapmaktadır. Ürünlerimizin kaliteside en iyi olup gece gündüz bir sorunla karşılatığınızda 24 saat arayabilir ve müşterilerimize en yüksek hizmet anlayışımızla müşterilerimizin yanındayız.Manavgat bölgesinde olmamızda müşterilerimize cok ideal dir. Müşterilerimiz istediği modelleri kataloglarımızdan seçerek teslim etmektir.

Manavgat’a kum yolu mevkide bulunan tersanemizde müşterilerimize hizmete sunmaktayız. Çekek yerli olan tersanemizde kışın teknelerinizi rahat ve huzurlu güvende bırakabilirsiniz. Fiber glass teknelerinizi Kışlık bakımlarda konaklama tadilat ,boya , mobilya, kaplama yapmakta olup siz müşterilerimizi bekleriz.

Biz Miami Ailesi olarak bütün dallardaki hizmetlerimizi en iyi şekilde ve yaptığımız işlerin hep arkasında durarak bize güvenen müşterilerimizi hiç bir zaman güvenini sarsmıcaktır.